Category Archives: Uncategorized

Rynek usług przeprowadzkowych w Polsce

Odkąd tylko ludzie zaczęli migrować za pracą, za studiami bądź w innych celach, rozwinął się równolegle rynek związany z przeprowadzkami. Rzeczywiście trzeba wziąć pod uwagę to, że każdy człowiek ma inną historię. Najczęściej przeprowadzają się młodzi ludzie, którzy po szkole średniej decydują się na pójście na studia.

Continue reading “Rynek usług przeprowadzkowych w Polsce” »

Read More

10 cech rzetelnej firmy przeprowadzkowej

Przynajmniej raz w życiu, każdy miał okazję zmienić miejsce zamieszkania. Nie zawsze była to cała wyprawa, z całym dobytkiem. Wyjazd na studia lub wyjazd do pracy na kilka miesięcy, nie wymaga zabrania ze sobą wszystkiego. Jednak przeprowadzka z mieszkania do mieszkania albo z mieszkania do domu lub na odwrót, wymaga już innych działań.

Continue reading “10 cech rzetelnej firmy przeprowadzkowej” »

Read More

Przeprowadzka- samemu czy z firmą transportową?

Mało kto uważa przeprowadzkę za miłe doznanie. Oczywiście pojawia się podekscytowanie związane z nowym miejscem, z możliwością urządzenia wszystkiego od podstaw, z nowym etapem w życiu, jednak pierwszym, co nasuwa się na myśl jest pakowanie. Niewiele osób znajduje satysfakcję w pakowaniu zawartości obecnego lokum, a do tego z przewożeniem wszystkiego na miejsce. W zależności od ilości rzeczy oraz ich rozmiaru, jak również tego, z czego są wykonane można zdecydować się na jedno z dwóch rozwiązań.

Continue reading “Przeprowadzka- samemu czy z firmą transportową?” »

Read More